• Wpisów: 14
  • Średnio co: 125 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 21:12
  • Licznik odwiedzin: 1 796 / 1876 dni
 
patrycja89
 
Trzeba coś kochać, żeby to znienawidzić: Tak siedzę i myślę co napisać i doszłam do wniosku ,że napisze Wam coś o przyjazni ..
hmm.. będzie to pewna historia o dwóch przyjaciółkach nawiąże do tego cytatu..

“Przy­jaźń, która się kończy, tak nap­rawdę nig­dy się nie zaczęła.”


Razem chodziły do jego gimnazjum , były w tym samym wieku ,różniła ich tylko kwestia kilku miesięcy .
Jednak były podzielone jedna chodziła do innej klasy i druga też .
Na koniec szkoły (3 gimnazjum ) po egzaminach 3 klasisty zaczęły się do siebie odzywać , coraz bardziej siebie poznawały. Krótki czas pózniej postanowiły pójść do tej samej szkoły ,tej samej klasy . Wybrały zawód fryzjerki klasa 3 letnia .
W pierwszym roku było wszystko dobrze obie uczyły się bardzo dobrze , nie miały złych ocen a wręcz przeciwnie same pozytywne , jednak pózniej przeniosły się do innej szkoły w całkiem inne otoczenie , do nowych ludzi, nowej klasy.. Przez ten cały czas nie było problemów jezdziły sobie na imprezy, do kina na zakupy. Po nie długim czasie zaczęły sie wagary, nie chodziły do szkoły z kwestii takiej ,że nie mogły się porozumieć z nowo poznaną klasą . W około 3 miesięcy czasu zrobiły się tak wielkie zaległosci ,że nie było w stanie tego wszystkiego nadrobić .
Dziewczyny stwierdziły,że zrezygnują ze szkoły zawodowej i pójdą razem do Liceum Zaocznego w weekendy . Ponieważ razem miały praktyki szefowa jedna z nich chciała wyrzucić, twierdzac ze sie nie nadawała . Ta druga dziewczyna odeszła sama z zakładu zrobiła to bo myślała,że jej przyjaciółka pójdzie z nią dalej do szkoły . Ostatni raz widziały się na feriach świątecznych. Jedna z nich nie odbierała telefonów , nie odpisywała na sms- y  ..Kontakt się urwał .
Jakiś czas pózniej jedna z nich dowiedziała się ,że ta własnie skończyła normalnie 2 klase zawodową i zdała do 3 klasy , że ma nową przyjaciółke i z nią własnie imprezuje ,chodzi na zakupy . A ta druga ,która się dla niej poświeciła , została z niczym .. :(dlatego nie opłaca się zostawiać wszystkiego w imię przyjazni chyba,że macie prawdziwą przyjaciółkę ,która dla Was też jest w stanie zrobić taką rzecz..

Nie możesz dodać komentarza.